Bezpieczne wakacje.

Bezpieczne wakacje

Wakacje to upragniony czas dla wszystkich uczniów, to czas zabawy i przygody. Warto jednak pamiętać, że także w czasie odpoczynku musimy dbać o swoje i innych bezpieczeństwo.  Dlatego 12 czerwca odbyło się w naszej szkole spotkanie z instruktorem wychowania komunikacyjnego- panią Danutą Biedrowską, którego celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród uczniow.

Pani Danusia przypomniała uczniom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, prawidłowego przejścia przez jezdnię. Szczególną uwagę poświęciła tematowi dotyczącemu bezpieczeństwu nad wodą. Przestrzegała przez korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk.

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci.

Spotkania z instruktorem, doświadczenie i profesjonalne podejście do tematu miało ogromne znaczenie w relacji zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci.

Inicjatorką wtorkowego spotkania była pani Maryla Barul.

Pani dyrektor Dorota Królik czuwa nad prawidłową realizacją działań związanych z bezpieczeństwem uczniów.