Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

22 czerwca  uczniowie po raz ostatni przed wakacjami zebrali się na uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

Dyrektor szkoły pani Dorota Królik pogratulowała uczniom uzyskanych wyników w nauce i wielu sukcesów w konkursach oraz 100% frekwencji.

Następnie zaprezentowały się najmłodsze dzieci z naszej szkoły, tj. grupa 3-4 latków oraz 6- latki. Do występu przygotowały ich panie Joanna Barska oraz Bożena Stępień. Uczniowie III klasy wraz ze swoją wychowawczynią panią Barbarą Rogulską zadbali o to aby to zakończenie roku szkolnego nie było tak smutne. Zaprezentowali krótki program artystyczny.

Dyrektor szkoły oraz wychowawczynie poszczególnych klas wręczyły pamiatkowe dyplomy oraz nagrody dla uczniów, którzy w tym roku szkolnym zdobyli bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie.

Na zakończenie uroczystości obejrzeliśmy krótki występ artystyczny w wykonaniu uczestników grantu "Must be the music- śpiewam po angielsku", pod pieczą pani Magdaleny Drązkiewicz-Białek.

Po ostatnich spotkaniach z wychowawcami i odebraniu świadectw w szkole zrobiło się cicho i pusto.