Dzień Matki

MAMA - TATA NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA ŚWIATA

W poniedziałek 27 maja br. w oddziale przedszkolnym 5 - 6 latków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki.

W tym dniu sala przedszkolna stała się sceną, na której przedszkolaki w pięknych strojach zaprezentowały dla swoich kochanych mam bogaty program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni Bożeny Stępień i pani Katarzyny Czarneckiej. Swój występ dzieci rozpoczęły przywitaniem gości. Następnie były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla każdej kochanej mamusi. Zaproszone mamy podziwiały talenty recytatorskie, aktorskie i wokalne swoich pociech.

Na zakończenie części artystycznej mamy otrzymały słodkie kwiatki i słodkie buziaki oraz najserdeczniejsze życzenia płynące z małych serduszek swoich dzieci. Uroczystość zakończyła się równie słodkim poczęstunkiem.