Bezpieczne wakacje

Zbliża się  okres wakacji, dlatego do naszej szkoły dnia 11 czerwca  zaprosiliśmy instruktora wychowania komunikacyjnego-p.Danutę Biedrowską, która przypomniała uczniom zasady bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku, bezpiecznego poruszania się po drodze, prawidłowego przejścia przez jezdnię, bezpiecznego korzystania z internetu. Pani Danusia przestrzegała uczniów i przedszkolaków przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk, organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały cennych rad i wskazówek na wakacje.
Przedwakacyjne spotkanie uchroni dzieci przed rożnymi zagrożeniami i pozwoli im bezpiecznie spędzić wakacyjny czas-podkreśliła dyrektorka szkoły-Dorota Królik.
Organizatorem zajęć komunikacyjnych była p.Maryla Barul.