Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zbliża się do końca rok szkolny 2019/2020 – rok niełatwy, który przyniósł zagrożenie epidemiczne i związaną z nim konieczność wprowadzenia nauki zdalnej. Wyzwaniu temu udało się sprostać dzięki zaangażowaniu Wszystkich – uczniów, nauczycieli, rodziców.

Nadszedł czas podsumowania i zakończenia pracy w tym wymagającym roku szkolnym 2019/2020. Minister Edukacji Narodowej, Główny Inspektor Sanitarny oraz Minister Zdrowia rekomendują symboliczne uroczystości zakończenia roku szkolnego z uwzględnieniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. W naszej Szkole nie odbędzie się uroczyste zakończenie pracy w oddziałach przedszkolnych.  Dyplom ukończenia oddziału przedszkolnego i zerowego będzie do odbioru w sekretariacie szkoły do końca czerwca lub na początku nowego roku szkolnego.

Uczniowie naszej Szkoły będą mieli możliwość odbioru świadectw według ściśle ustalonego harmonogramu na sali gimnastycznej. Odbiór jest dobrowolny, jeżeli Rodzice uznają, że chcą, aby dziecko osobiście odebrało świadectwo za zgodą rodzica. Świadectwa można będzie także odebrać w Szkole do końca czerwca lub po rozpoczęciu roku szkolnego. Można też umówić się indywidualnie - telefonicznie na numer kontaktowy do Szkoły

Uczniowie, którzy będą chcieli odebrać świadectwa zobowiązani są do założenia maseczek i przestrzegania zasad bezpieczeństwa.  Z uwagi na reżim sanitarny Rodzice będą oczekiwać na dzieci przed wejściem do budynku Szkoły. Zapraszamy wyłącznie o ustalonej na ten dzień godzinie. Uczniowie będą wchodzić do Szkoły wejściem głównym, a opuszczać budynek wyjściem na boisko.

Harmonogram odbioru świadectw w dniu 26 czerwca 2020r.:

godz. 9.00 pożegnanie klasy VIII z udziałem Wychowawczyni, Nauczycieli, Przedstawicieli Rodziców, Pani Dyrektor.

Pozostałe klasy z udziałem Wychowawczyni i Pani Dyrektor (sala gimnastyczna – sami uczniowie):

godz. 10.00 – kl. VII

godz. 10.30 – kl. I

godz. 11.00 – kl. II-III

godz.11.30 – kl. IV

godz. 12.00 – kl. V

godz. 12.30 – kl. VI

Informuję także, że 26 czerwca 2020r.o godz. 8.00 odbędzie się Msza św. w kościele parafialnym w Radzicach Dużych w intencji dzieci, młodzieży oraz nauczycieli z racji kończącego się roku szkolnego. Nie będzie zorganizowanego wyjścia ze Szkoły, udział we Mszy Świętej należy do indywidualnej decyzji Rodziców, Nauczycieli  i Uczniów.