Wakacyjne podróże naszych uczniów

Wakacyjne podróże naszych uczniów!

Po wymagającym roku szkolnym nadeszły zasłużone wakacje. Nie wszystkie wakacyjne plany będą możliwe do zrealizowania z uwagi na trwającą epidemię.
Jednak na pewno każdy z naszych uczniów i nauczycieli znajdzie jakieś ciekawe miejsce na wakacyjny wypoczynek.
Polska posiada piękne zakątki, zabytki, miejsca, góry i morze. Samych miast mamy dziś w Polsce 944.

Zachęcamy więc wszystkich uczniów i przedszkolaków do przesyłania wakacyjnych pocztówek z pozdrowieniami na adres Szkoły z miejsc, które odwiedzicie w czasie wakacji w Polsce czy za granicą.

Wszystkie pozdrowienia będą publikowane w kolejnych postach na naszym profilu fb.
Zachęcamy tez naszych absolwentów do włączenia się do tej sympatycznej akcji.
Pocztówki będą zaprezentowane na początku roku szkolnego na szkolnej gazetce ściennej.
Zapraszamy do wysyłania tradycyjnych kartek pocztowych!
Która klasa prześle ich najwięcej?
Wyniki 1 września 2020r.