EMPIK GO - lektury on - line

Firma EMPIK pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim szkołom zgłoszonym do tegorocznej edycji akcji „1000 powodów, by czytać". Wiemy, że w tym wyjątkowym czasie niełatwo było się zorganizować i wspólnie przygotować do konkursu. Tym bardziej cieszymy się, że mimo wielu trudności i wyzwań, Twoja szkolna biblioteka, jako jedna z ponad pół tysiąca placówek, zmobilizowała lokalną społeczność do walki o 10 000 książek i czytniki e-booków!

Dlatego chcielibyśmy nagrodzić wszystkich uczniów, którzy wykazali się inicjatywą i ogromnym zaangażowaniem!

Z kodem przesłanym rodzicom przez dziennik elektroniczny możcie korzystać za darmo z 60 dni dostępu do lektur w aplikacji Empik Go.  Kod można aktywować do 31.12.2020 r.