Konkursy świąteczne rozstrzygnięto.

W tym roku po raz kolejny zostal przeprowadzony konkurs na "Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową". Mimo tego, iż do szkoły uczęszczają tylko przedszkolaki na konkurs wpłynęło bardzo wiele pięknych kartek. Kartki te trafią do zaprzyjaźnionych instytucji oraz emerytowanych pracowników szkoły.

Również  przeprowadzony po raz pierwszy konkurs na "Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową" cieszył się wielkim zainteresowaniem o czym świadczy liczba przygotowanych szopek. Wszystkie przepiękne i wykonane z niezwykłą pomysłowością stanęły na szkolnym holu.

Kolejnym konkursem światecznym był konkurs plastyczny "Przygotowania do świąt w moim domu". nagrodzono w nim prace wykonane przez Klaudię Szymańską i Mateusza Pacana.

Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymają drobne upominki po powrocie do szkoły. Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły oraz wspomagających ich rodzicom za wykazanie się pomysłowością i zaangażowaniem.