”Must be the music, czyli śpiewam po angielsku”

Podczas zajęć uczniowie szlifują elementy języka angielskiego w różnorodnych, innowacyjnych formach pracy z wykorzystaniem metod aktywizujących oraz nowoczesnych technologii. Uczniowie ćwiczą i rozwijają wszystkie umiejętności językowe: słuchania i czytania ze zrozumieniem, pisania oraz mówienia. Ponadto, wzbogacają zasób słownictwa i aspektów gramatycznych, utrwalając treści w licznych ćwiczeniach konwersacyjnych.

Nabywanie wiadomości wzbogacone jest również różnorodnymi grami edukacyjnymi. Wszystko w komfortowej atmosferze nauki poprzez zabawę. Dzieci poznają znaczenie śpiewanych piosenek, a poprzez wielokrotne powtarzanie tekstów utrwalają wiele nowych wyrażeń i zwrotów.

Następstwem tego grantowego przedsięwzięcia będzie koncert angielskiej piosenki dziecięcej na zakończenie projektu w Regionalnym Centrum Kultury.