Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.

W dniu 25.11.2022r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Przybyły misie małe, średnie i duże, białe, brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie recytowały wiersze o misiach, oglądały bajki, bawiły się przy piosenkach: „Pluszowy Miś”, „Jadą, jadą misie", brały udział w zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankachi  wykonywały prace plastyczne.Pod koniec zabawy przedszkolaki raczyły się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Ten dzień  był pełenradości, uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Uroczystość została zorganizowana przez wychowawczynie: Dorotę Jończyk i Bożenę Stępień we współpracy z panią Małgorzatą Komar.