Dzień Matki

Dzień Mamy w przedszkolu

26 maja w oddziale przedszkolnym  odbyła się wielka uroczystość z okazji Dnia Matki. Pani dyrektor Dorota Królik  powitała miłych gości i złożyła mamom serdeczne życzenia. Do życzeń dołączyła się wychowawczyni przedszkolaków Bożena Stępień, która zaprosiła panie na program artystyczny pod hasłem „Wszystkie kwiaty dla mamy” . Przedszkolaki  dla swoich mam przygotowały z serca płynące życzenia oraz przedstawienie dając pokaz swoich umiejętności wokalnych, recytatorskich i aktorskich wcielając się w rolę kwiatów, żabek, biedronek i motylków.

Wszystkie dzieci słowem, piosenką i własnoręcznie wykonanymi upominkami wyraziły miłość, wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość oraz za serce, które tak wiele rozumie.

Dzieci 6  i 5-letnie wręczyły swoim mamusiom  kolorowe tulipany,  a najmłodsze 4-latki piękne  laurki.

Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegała  w miłej, rodzinnej, ciepłej atmosferze. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.