Dzień Babci i Dziadka

9 i 10 lutego przedszkolaki świętowały Dzień Babci i Dziadka. W czwartek swoich dziadków gościła grupa 5-6 latków natomiast w piątek dzieci  3,4 i 5 letnie.

Pani dyrektor Małgorzata Wawrzyńczak-Pawul serdecznie powitała miłych gości składając im moc serdecznych życzeń i zaprosiła na program przygotowany przez wychowawczynie Bożenę Stępień i Annę Karbownik. Dzieci pięknie wystąpiły prezentując swoje talenty. Poprzez recytacje śpiew i taniec wyraziły swoje uczucia do kochanych babć i dziadków. Na koniec przedstawienia wręczyły upominki. Wykonano pamiątkowe zdjęcia. Babcie i dziadkowie wzruszyli się i zachwycili występem swoich małych wnuków, był to dla nich największy prezent. Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Dziękujemy babciom i dziadkom za odwiedziny swoich wnuków w naszej szkole  i życzymy szczęścia i długich lat w zdrowiu.