„Mój zdrowy posiłek na talerzu”

28 kwietnia został zorganizowany konkurs plastyczny dla uczniów klas młodszych mający na celu promowanie zdrowego stylu życia. Promowania prawidłowych nawyków odżywiania się w wieku dojrzewania. Na konkurs Wpłynęło 30 prac, które były oceniane nie tylko pod względem estetycznym, ale również wiadomości uczniów jakie przetwory żywieniowe powinny się znaleźć na talerzu.

I miejsce – Mateusz Kmita z kl. II

Wyróżnienie dla Oliwiera Kicińskiego z kl. II

II miejsce – Oliwia Stępniak z kl. II

Wyróżnienie dla Leny Chochuł z kl. I

III miejsce – Malwina Saternus z kl. III

Wyróżnienie dla Aleksandra Kobyłki z kl. III

Przepiękne prace 8 uczniów : Alana Mareckiego, Krzysztofa Mądrego z kl. I, Mateusza Myślińskiego, Franka Mądrego , Agaty Ciepłowskiej, Leny Oleksik                                                     i Dawida Płóciennika z kl. II, Aleksandry Barul z kl. III znalazły się w galerii prac na stołówce szkolnej.

Dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie.

Mamy nadzieję, że podejmowane działania wpłynął na świadomość uczniów, jak należy zdrowo się odżywiać.