ŚWIĘTO RODZINY - WSZYSTKIE KWIATY DLA MAMY I TATY

6 czerwca przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców aby wspólnie świętować Dzień Mamy i Taty. Z okazji tego święta przygotowały piękną akademię pod kierunkiem wychowawczyń: Bożeny Stępień i Anny Karbownik.

Pani Dyrektor Małgorzata Wawrzyńczak-Pawul powitała serdecznie miłych gości, złożyła rodzicom  moc serdecznych życzeń, a następnie zaprosiła na występ.
Dzieci bardzo się starały, aby wierszem, piosenką i tańcem podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Nasi mali aktorzy z wielkim zaangażowaniem zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne.
Mamusie oraz tatusiowie ze wzruszeniem i podziwem oglądali występ swoich pociech. Na zakończenie rodzice otrzymali piękne upominki, słodkie buziaki oraz najserdeczniejsze życzenia płynące z głębi małych serduszek, a następnie wszyscy wspólnie udali się na słodki poczęstunek. Cała uroczystość upłynęła w niezwykle miłej i  rodzinnej atmosferze.

Jeszcze raz dziękujemy serdecznie za przybycie i składamy wszystkim rodzicom gorące życzenia: zdrowia, szczęścia i radości!