Zakończenie roku szkolnego

Dnia 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2022/23. Był to dzień rozdania świadectw ukończenia szkoły dla uczniow klasy ósmej i  ukończenia poszczególnych klasy dla uczniów młodszych. Po raz pierszy w historii naszej szkoły odbyło się przekaznie sztandaru, który ósmoklasiści z duma przkazali klasie siódmej.

Jak  to zawsze bywa przy takiej okazji było podsumowanie pracy szkoły oraz wręczenia nagród dla najlepszych  i szczególnie zasłużonych na polu nauki, sportu, zaangażownia w działalność szkoły i oststnich konkursów  uczniów. W tym roku najlepszą okazała się uczennica klasy VI Nikola Wawrzyńczak, które z racji najwyższej średniej otrzymała Nagrodę Burmistrza, którą wręczył Z-ca burmistrza Dominik Niemirski. nie zabraklo podziękowań dla rodziców najlepszych spośrod  tegorocznych absolwentów jak i działających w Radzie Rodziców.

Uroczystość uświtenili uczniowie klas ósmej i siodmej, którzy przygotowali część artystyczną.

Wszystkim uczniomżyczymy niłych, szczęśliwych i bezpecznych wakacji.