Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

4 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2023/24. Tradycyjne proboszcz miejscowej parafii odprawił z tej okazji uroczystą mszę świętą w której uczestniczył poczet sztandarowy szkoły.

Po mszy wszyscy udaliśmy się na uroczystość inauguracji roku do szkoły. W uroczystości tej uczestniczyli uczniowie, licznie przybyli rodzice, pracownicy szkoły na czele z p. Dyrektor Małgorzatą Wawrzyńczak – Pawul oraz  przedstawiciele drzewickiego samorządu w osobach Burmistrza Drzewicy Janusza Reszelewskiego i Radnych Miejskich Drzewicy Renaty Kałużnej i Lecha Nowaka. Początek roku szkolnego stał się okazją do złożenia życzeń owocnej pracy i osiągnięcia bardzo dobrych wyników w nauce.

Powitaliśmy nowych nauczycieli p. Joannę Ławrynowicz, p. Małgorzatę Gałkę – Kszczot.

Wspaniale było się znów razem zobaczyć!