#Profilaktyka uzależnień – papierosy, alkohol

W dniu 11 października w ramach realizacji Szkolnego Programu-Profilaktycznego klasy IV-VIII uczestniczyły w spotkaniu z panią Ireną Kwiecień przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i emerytowaną pielęgniarką, a także założycielką Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Drzewicy.

Nasz gość podjął z młodzieżą trudną tematykę:

Profilaktyka uzależnień – papierosy, alkohol.

Aby uświadomić młodzieży skalę tego problemu oraz sposoby przeciwdziałania pani Irena przedstawiła wiele przykładów z życia i zachęciła uczniów do dyskusji. Młodzież miała niecodzienną okazję spotkania z osobą, która w swojej codziennej pracy spotyka się z tymi problemami i jest profesjonalnie przygotowana do walki z nimi.

Dziękujemy serdecznie za spotkanie.

Pedagog specjalny: Joanna Matysiak

Nasz gość podjął z młodzieżą trudną tematykę:

Profilaktyka uzależnień – papierosy, alkohol.

Dziękujemy serdecznie za spotkanie.

Pedagog specjalny: Joanna Matysiak