Dzień babci i dziadka

,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta,życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta.."."

22 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na wstępie Pani Dyrektor MałgorzataWawrzyńczak -Pawul przywitała wszystkich gości.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając ich gromkimi brawami.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Z ust dzieci wybrzmiało gromkie,,Sto lat", a następnie obdarowano dziadków upominkami.

Rodzice przygotowali słodki poczęstunek za który serdecznie dziękujemy. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.