ZABAWA CHOINKOWA

25 stycznia na zakończenie nauki w I półroczu, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zabawie choinkowej. Przedszkolaki i uczniowie klas I – III bawili się jako pierwsi pod okiem swoich wychowawczyń i instruktorki tańca, która przygotowała dla nich układy tanaczne, korowody, konkursy.  Większość dzieci przebrana była w kostiumy karnawałowe. Wśród postaci można było dostrzec wróżki, piękne księżniczki, odważnych wojowników, żołnierzy, policjantów oraz postacie z bajek.

Starsi uczniowie bawili się w godzinach wieczornych. Mimo nielicznej grupy jak zjawiła się na balu, wszyscy świetnie się bawili przy ulubionych utworach muzycznych. Do nagłośnienia użyto sprzętu zakupione z projektu „Laboratoria przyszłości”.

O to, by uczestnikom zabawy nie zabrakło sił do tańca zadbała Rada Rodziców, która zajęła się organizacja posiłku.