Poczta Szkolna już istnieje.....

26 luty to dla naszej szkoły dzień bardzo ważny. A dlaczego? Uczestnicy grantu " W krainie listów i pocztówek" stworzyli własnymi siłami Pocztę Szkolną. Radość oraz satysfakcja z wykonanej skrzynki była ogromna. Na skrzynce szkolnej, tak jak na prawdziwej widnieje instrukcja w postaci zaadesowanej koperty- to dla zapominalskich :) Do prężnie działającej poczty potrzebny jest również regulamin, który  jest w trakcie ostatnich poprawek.

28 luty to nie tylko ostatni dzień miesiąca ale również dzień, w którym zakończyliśmy

"dopieszczać" naszą Szkolną Pocztę. Kolorowaliśmy litery, układaliśmy hasła. Obejrzeliśmy również wywiad z panem listonoszem, który to udzielił nam kilku wspaniałych wskazówek jak postępować, aby ta nasza Szkolna Poczta prężnie działała.