„Święta Noc…”  -  szkolne jasełka

W dniu 22.12.2015r. w świąteczny czas wprowadzili nas uczniowie klas pierwszych oraz uczennice klasy VI wystawiając jasełka bożonarodzeniowe przygotowane pod kierunkiem pań – K. Rogulskiej i D. Pękali.

Główną cześć jasełek stanowiło barwne przedstawienie, które uświadomiło i przypomniało istotę świąt Bożego Narodzenia. Przepojone było miłością, dobrocią i spojrzeniem na drugiego człowieka. Oprócz trzech króli i pastuszków  w przedstawieniu pojawiły się pory roku z darami dla małego Jezuska. W spektakl wplecione były piękne kolędy i pastorałki oraz taniec śnieżynek. Świąteczne życzenia dla uczniów i pracowników złożyła dyrektor szkoły Dorota Królik.

Po jasełkach odbyły się klasowe spotkania wigilijne, których zakończenie rozpoczęło szkolną przerwę świąteczną.