Już po raz drugi uczniowie z naszej szkoły biorą udział w programach zdrowotnych realizowanych i finansowanych z budżetu
Gminy i Miasta Drzewica.
,, Program wczesnego wykrywania wad słuchu i wzroku wśród uczniów klas I szkół podstawowych z tereny Gminy i Miasta Drzewica”
oraz,, Program profilaktyczny wad postawy dla uczniów klas IV szkół podstawowych z terenu Gminy i Miasta Drzewica."

25 IV uczniowie z klasy I i IV spotkali się s z wykwalifikowaną pielęgniarką panią Agnieszką Szymczyk, która poprzez prelekcję, ćwiczenia i zabawę przekazała dzieciom tak ważny temat zdrowia dotyczący: wzroku, słuchu i wad postawy.

PAMIĘTAJMY: ZDROWIE TO CENNA RZECZ I KAŻDY CZŁOWIEK OD NAJMŁODSZYCH LAT POWINIEN O NIE DBAĆ!!!

W maju uczniowie zostaną przebadani przez specjalistów z NZOZ "Vita-Med" s.c. w Opocznie.