Dzień Mamy w oddziałach przedszkolnych.

Dzień Matki w oddziale przedszkolnym 3-4 latków pod hasłem

"Dziękuję za to wszystko co zrobiłaś, za to że mnie urodziłaś"

Są w kalendarzu różne daty, które ludzie świętują od lat. Jednak Dzień Matki to  dzień jedyny, to najwspanialsza ze wszystkich dat - tymi słowami pani dyrektor Dorota Królik powitała zebrane mamy naszych najmłodszych przedszkolaków. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Część artystyczną zakończyły szczere życzenia i gorące całusy dla mam oraz upominki wykonane przez przedszkolaków. Mamy ze wzruszeniem odebrały czułe słowa kierowane pod ich adresem. Program artystyczny przygotowała wychowawczyni pani Asia Barska. Nie były to wszystkie atrakcje dnia. Na zakończenie wszystkie mamy wspólnie ze swoimi pociechami wzięły udział w spotkaniu przy cieście i herbatce. Bardzo miła i rodzinna atmosfera spowodowała, że ten dzień pozostanie w pamięci na długo.

5 i 6 latki zaprosiły swoje mamusie w dniu 25 maja do przedszkola na „Bajkowy Dzień Mamy”.

Przedszkolaki wspólnie z wychowawczynią Bożeną Stępień przygotowały część artystyczną, na którą składały się dwa przedstawienia „Bajkowa  kraina” oraz „Przebudzenie leniwego misia”. Gości powitała pani dyrektor Dorota Królik ,  a sala przedszkolna stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach przedstawiły bogaty i wesoły program artystyczny. Wszystkie dzieci wspaniale się zaprezentowały dając pokaz swoich umiejętności  wokalnych, recytatorskich i aktorskich, a mamusie były wzruszone orazzachwycone występami swoichpociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci złożyły życzenia i wręczyły swoim mamusiom piękne, kolorowe kwiaty. Następnie zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale jednocześnie bardzo radosna i na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.