Poznajemy naszą historię

W ramach zajęć grantowych poznaliśmy historię Drzewicy i okolicy. Wykonaliśmy gazetkę historyczną i album. Uczniowie z kl.I-III  rysowali i malowali herb Drzewicy jednocześnie zapoznając się z jego symboliką.

Odbyły się także zajęcia poświęcone historii naszej stolicy, wirtualnie poznaliśmy zabytki  i wykonaliśmy album ,,Zabytki Warszawy".

Bardzo ważna w życiu każdego człowieka jest jego Mała Ojczyzna. Poznaliśmy historię Radzic i legendę o pochodzeniu nazwy naszej miejscowości.

Zajęcia grantowe ,,Kto Ty jesteś'?...- detektywi historii", to nie tylko zajęcia z historii i plastyki, to także recytacja,. . muzyka i śpiew utworów patriotycznych. W czasie zajęć przygotowywaliśmy się do kolejnego Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznj.