Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

12.10.2018r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji na uroczystej akademii spotkali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi.

Montaż słowno – muzyczny przygotowała klasa VIII pod kierunkiem p. Ireny Maroszczyk. Młodzi artyści piosenką i słowem uświęcili ten wyjątkowy dzień. Do części artystycznej przyłączyły się dzieci z oddziału przedszkolnego 3-4 – latków, które recytowały przygotowane pod okiem swojej wychowawczyni p. Joanny Barskiej wierszyki.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło tego dnia w kierunku wszystkich nauczycieli. Uczniowie podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie i troskę o dobro wychowanków.

Pani Dyrektor Dorota Królik podziękowała pracownikom oświaty za dotychczasowe zaangażowanie, wyrozumiałość okazywaną uczniom oraz życzyła wielu sukcesów w dalszej pracy zawodowej. Przy tej okazji wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.

Uroczystość zakończył koncert życzeń dla nauczycieli. W jego trakcie umiejętnością gry na akordeonie popisali się uczniowie klasy VI: Bartłomiej Majcherek, Jakub Długosz i Mateusz Matysiak.