Dzień Babci i Dziadka w grupie 5-6 latków

Wszystkiego najlepszego z okzji Dnia Babci i Dziadka!!!

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu kochających ich wnuków tych małych i całkiem dorosłych, dlatego Dzień Babci i Dzień Dziadka jest wspaniałą okazją do pielęgnowania rodzinnych uczuć.

Wszystkie przedszkolaki z naszej szkoły również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i zgodnie z tradycją wpisaną w kalendarz przedszkolnych imprez, wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich uroczystość, która odbyła się 25.01.2019 r.

Grupa 5-6 latków zaprosiła babcie i dziadków na godzinę 11.00

Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Na wstępie uroczystości wszystkie Babcie i Dziadków ciepłymi słowami powitała wychowawczyni Bożena Stępień, życząc im długich lat w zdrowiu i szczęściu. Następnie zaprosiła gości na przedstawienie.

W pięknie udekorowanej sali przedszkolaki zaprezentowały swój program artystyczny. Wnukowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami aktorskimi. Program był spójną całością prezentującą scenki teatralne związane ze świętem dziadków z nutką humoru. Nie zabrakło piosenek i tańca w wykonaniu naszych małych „Babuszek - staruszek”. Dziadkowie byli dumni, wzruszeni ale również rozbawieni występem swoich wnuków. Piękny występ dzieci został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie przedszkolaki jako wyraz wdzięczności obdarowali babcie i dziadków zdobionymi przez siebie serduszkami, certyfikatami dla najwspanialszych dziadków i oczywiście całusami.

Na zakończenie pani dyrektor Dorota Królik złożyła serdeczne życzenia szanownym gościom oraz pochwaliła małych aktorów.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Cała uroczystość przebiegła w milej i serdecznej atmosferze.