Zabawa choinkowa

"CHOINKA" SZKOLNA

W dniu 7 II 2019 r. w naszej placówce odbyła się zabawa choinkowa dla uczniów klas I-III i dzieci z oddziałów przedszkolnych, którzy bawili się w rytmach karnawałowych przebojów. Dzieci były przebrane w piękne kostiumy karnawałowe, o które zadbali rodzice. Stroje dzieci były barwne. Niektórzy byli nie do poznania.

Natomiast następnego dnia tj. 8 lutego bawili się uczniowie klas IV -VIII.

W tych dniach dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Świetlica zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana balonami, lampeczkami, bibułami zachęcała do wspaniałej zabawy. Rada Rodziców przygotowała poczęstunek, z którego uczniowie skorzystali z wielką przyjemnością. Wszyscy uczestnicy zabawy zabrali ze sobą świetne humory i dali się porwać karnawałowym rytmom. Dzieci bawiły się wspaniale ze swoimi nauczycielami i rodzicami. Impreza dostarczyła wszystkim wiele satysfakcji. Choinka szkolna, która na stałe wpisana jest do kalendarza imprez była ważnym przeżyciem dla uczestników.