"KOCHAM MOJĄ OJCZYZNĘ"

XIII Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej"

Etap regionalny tego konkursu odbył się 11 kwietnia 2016r. w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy. Do tego etapu  z naszej szkoły  zgłoszonych zostało pięciu uczestników. Zostali oni wyłonieni w ramach eliminacji szkolnych.

4 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs  Poezji Patriotycznej dla uczniów klas I-III. Udział wzięli: z kl. I  -Tosia Rogulska i Ola Skorupa ;Tatiana Nowak, Aleksandra Sobczyk, Daria Witoń z kl. II oraz Bartek Majcherek z kl. III. Uczniowie zostali przygotowani przez wychowawczynie: Barbarę Rogulską, Stanisławę Gruszczyńską i Joannę Matysiak. Jury składające się z nauczycielek i przewodniczącej Małgorzaty Komar jednogłośnie zdecydowało: I m-ce T. Nowak, II m-ce A. Sobczyk i III m-ce D. Witoń.

Naszą szkołę w Regionalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej w Regionalny Centrum Kultury w Drzewicy reprezentowałi:

W kategorii klas I- III

poezja patriotyczna - reprezentowały nas : Ola  Sobczyk i Tatiana  Nowak.

W kategorii klas  IV – VI

Poezja patriotyczna – reprezentował nas : Albert Miśkiewicz

W kategorii klas IV –VI

Pieśń patriotyczna – soliści: Małgorzata Wlazło i Małgorzata Wójcik.

Nagrodzeni zostali:

II miejsce  - Tatiana Nowak