"ŚWIAT BEZ KOBIET BYŁBY JAK OGRÓD BEZ KWIATÓW"

Miłym wydarzeniem w naszej szkole był uroczyście obchodzony Dzień Kobiet. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Wszyscy uczniowie, dzieci z oddziałów przedszkolnych i pracownicy szkoły byli odświętnie ubrani. Na świetlicy, w klasopracowniach, na korytarzach pojawiły się okolicznościowe gazetki. Uczniowie do tego święta przygotowywali się od tygodnia wykonując piękne laurki, bukiety z kwiatów.W ramach zajęć świetlicowych uczniowie projektowali na komputerach laurki na Dzień Kobiet.
Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem pani Maryli Barul uczcił święto Kobiet zarówno tych dużych jak i małych. W klasach odbył się plebiscyt na "Super Dziewczynę". Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało "męskie jury".
Życzenia, kwiaty, laurki sprawiły, że wszystkie Panie i Dziewczyny poczuły się w tym dniu wyjątkowe.
Wszyscy bawili się świetnie, a Dzień Kobiet pozostawił miły nastrój.
Szkoda, że taki Dzień jest tylko raz w roku.