30 IX - DZIEŃ CHŁOPAKA
Jest to szczególny dzień dla wszystkich chłopców. Dla uczczenia tego święta 26 września w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla uczniów klas IV-VIII. Dyrektor szkoły - pani Małgorzata Wawrzyńczak - Pawul w imieniu wszystkich dziewczyn i pań złożyła z tej okazji życzenia chłopcom.
Uczniowie tańczyli przy ulubionych utworach. Wszyscy bawili się znakomicie.
Natomiast w poniedziałek 30 września uczniowie klas I-IV oraz grup przedszkolnych udali się do kina w RCK Drzewica i z okazji tego święta obejrzeli film "Wilk w owoczej skórze 2".
Korzystając z okazji odwiedzili także mieszczącą się tu Bibliotekę Publiczną, gdzie zostali bardzo mile przyjęci przez panie bibliotekarki. Uzyskali informacje na temat gromadzonych w niej zbiorów, sposobu korzystania nie tylko z książek, ale również z centrum multimedialnego.
Mieli również przyjemność  obejrzeć wystawę "Drzewica w czasie wojny".