Noc Bibliotek

NOC BIBLIOTEK

W tym roku nasza biblioteka włączyła się w Noc Bibliotek. Tegoroczna, piąta już edycja akcji, odbywała się pod hasłem „Znajdźmy wspólny język” Szukanie wspólnego języka rozpoczęło się już o godzinie 18.00  4 października i trwała do godziny 9.00  5 października. Uczestnikami Nocy byli uczniowie klasy VI.

Na uczestników zabawy czekało mnóstwo atrakcji. Wśród nich quizy, gry zespołowe i łamigłówki  oraz rozgrywki sportowe służące integracji wszystkich uczniów. Chętni mogli również zgłębić tajemnice kodowania. Nie zabrakło także wspólnego czytania książki o przygodach Feliksa Nata i Niki i przygotowania kolacji. Uczniowie poszerzyli również swoją wiedzę z zakresu bibliotekoznawstwa oglądając prezentacje „Dzieje pisma”.

Na dobranoc obejrzeli przygody Shreka.

Organiztorkami nocowiska były panie M. Komar i B. Rogulska.