Powiatowe Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą

Szkolny Klub Wolontariatu naszej szkoły otrzymał zaproszenie na Miejsko – Powiatowe Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą dnia 7 grudnia 2019 roku.  WOLONTARIUSZ prezes Włodzimierz Pomykała po raz kolejny organizuje spotkanie w ramach OBCHODÓW ŚWIATOWEGO  DNIA WALKI Z CUKRZYCĄ.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i przypominamy, że to stowarzyszenie udziela   opieki i pomocy ludziom chorym na cukrzycę. Prowadzi "Dom Samopomocowy" zapewniając nieodpłatnie sprzęt medyczny, między innymi glukometry służące do pomiarów poziomu cukru, peny do podawania insulin wszystkich producentów dostępnych na polskim rynku.

Koło organizuje również wyjazdy edukacyjno-wypoczynkowe dla dzieci i młodzieży, z których korzystają również nasi uczniowie.