Zbiórka dla Przytuliska zakończona

Listopadowa zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt dla PRYTULISKA w Drzewicy została zakończona. W ostatnich dwóch tygodniach listopada  Szkolny Klub Wolontariatu zebrał kilkanaście puszek karmy, kaszę do gotowania, zabawki i akcesoria. Mamy nadzieję, że zima dla czworonogów okaże się łagodna.
Gratulujemy przedszkolakam 5 i 6-latkom, którzy zebrali jako grupa bardzo dużo prezentów dla Przytuliska.

Przypominamy, że zwierzę to nie zabawka, jezeli decydujemy się na psa lub kota to bądźmy za niego odpowiedzialni!
Nie należy porzucać swoich czworonogów!
Zachęcamy mieszkańców gminy Drzewica do adopcji - zwierzęta z PRZYTULISKA czekają.
Pani Magdalena Jeżak bardzo serdecznie dziękuje uczniom Szkoły Podstawowej w Radzicach za udział w tej szlachetnej akcji.