Podsumowanie zbiórki zakrętek za rok szkolny 2018/19

Szanowni Państwo,
decyzją Prezesa Zarządu Drzewickiego Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” plastikowe zakrętki zebrane w ramach gminnej zbiórki – edycja 2018/2019, zostały przekazane na rzecz małego Krzysia, który choruje na ciężką postać EB. Zebrane zakrętki zostały odebrane od nas w dniu 14.10.2019 r.
Niech złożone na nasze ręce podziękowania będą jednocześnie wyrazem wdzięczności również dla Państwa. Niezwykle wzruszające podziękowania otrzymaliśmy od Krzysia (filmik z załącznika – mam nadzieję, że się otworzy).
Jednocześnie zachęcamy Państwa do kontynuowania akcji zbiórki plastikowych zakrętek. Tylko wspólnymi siłami jesteśmy w stanie przekazać realną pomoc.
Z pozdrowieniami,
Dominik Niemirski

DRZEWICKIE CENTRUM WOLONTARIATU "OFIARNA DŁOŃ"
organizacja posiadająca status pożytku publicznego
26-340 Drzewica, ul. Stanisława Staszica 5
tel. 512 275 250, fax 48 375 60 89
ofiarnadlon@gmail.com

Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” wpisane jest do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000377275, NIP: 7681825342, REGON: 101032737, ARiMR: 065219625

Administratorem danych osobowych jest Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń”. Osobie fizycznej, której dane są przetwarzane przysługuje prawo dostępu do zebranych danych, prawo do sprostowania danych osobowych oraz prawo do cofnięcia zgody lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) [Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, s. 1–88].

Ta wiadomość pocztowa i wszelkie załączone do niej pliki są poufne i podlegają ochronie prawnej. Jeśli nie jesteś jej prawidłowym adresatem, jakiekolwiek wykorzystanie w tym zapoznanie się z treścią przesłanych informacji, jej ujawnienie, reprodukcja, dystrybucja lub inne rozpowszechnienie, są ściśle zabronione. Jeśli otrzymał/a Pan/i niniejszy przekaz wskutek błędu, proszę o niezwłocznie powiadomienie nadawcy i usunięcie otrzymanych informacji.

www.facebook.pl/DCWOfiarnadlon