ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI Z CARITAS

Grudzień to intensywny czas pracy nie tylko dla Św. Mikołaja, ale także dla wolontariuszy naszego klubu. Daria Kowalczyk, Emilka Sałata, Julia Wronkowska, Bartek Majcherek, Krystian Wrzosek, Kacper Nowak, Wojtek Wereszka, Olga Kowalczyk, 7 grudnia od rana w dwóch radzickich sklepach spożywczych u państwa Doroty i Andrzeja Kopytowskich oraz u państwa Barbary i Stanisława Stępniów organizowali zbiórkę żywności świątecznej w ramach akcji CARITAS na rzecz potrzebujących rodzin w naszej okolicy. Opiekę sprawowała pani Magdalena Drążkiewicz.
DZIĘKUJEMY bardzo serdecznie mieszkańcom RADZIC I OKOLIC za dzielenie się zakupionymi produktami.
W okresie przedświątecznym paczki zostaną przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom, których dzieci uczęszczają do naszej szkoły.