Konkurs na LOGO Szkoły

Chcielibyśmy móc poszczycić się własnym symbolem oddającym charakter naszej placówki, w związku z tym ogłaszamy konkurs na opracowanie logo Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Radzicach Dużych.

Konkurs trwa od 3 grudnia 2019r. do 10 stycznia 2020r.

Organizatorami konkursu na opracowanie logo szkoły są: Dyrektor, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski oraz zespół ds. innowacji i promocji w w składzie:  p. Barbara Kaszuba, p. Izabela Matysiak, p. Małgorzata Komar oraz p. Magdalena Drążkiewicz.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego symbolu graficznego (logo) Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Radzicach Dużych.

Logo wykorzystywane będzie przez szkołę w celach identyfikacyjnych, promocyjnych, reklamowych oraz korespondencyjnych, dlatego powinno być: czytelne, łatwe do zapamiętania, kolorowe oraz identyfikowane ze szkołą.

Projekt znaku graficznego (logo) można wykonać ręcznie lub komputerowo, korzystając z programów graficznych. Logo może składać się z: • tylko liter, cyfr • elementu graficznego • zawierać połączenie obu elementów. Projekt może być realizowany indywidualnie lub zespołowo (zespół do 3 osób).

Projekty oddajemy na adres: spradzice@drzewica.pl lub do koordynatorów przedsięwzięcia podając swoje imię, nazwisko i klasę.

Więcej informacji w Regulaminie poniżej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie naszych uczniów oraz rodziców.

Niech Wasza twórczość stanie się znakiem SP w Radzicach Dużych!  Uśmiech