Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

Inauguracja roku szkolnego 2016/17

Tego roku inauguracja roku szkolnego 2016/17 przypadła na  1 września. Uroczystość poprowadziła dyrektor szkoły – Dorota Królik. Bardzo serdecznie powitała ona wszystkich uczniów, grono pedagogiczne, rodziców oraz pracowników szkoły zebranych  na sali gimnastycznej, po czym zapoznała z organizacja roku szkolnego. Życzyła uczniom sukcesów w nauce, nauczycielom – wytrwałości i sukcesów w pracy zawodowej , a rodzicom zadowolenia ze swoich pociech.

W uroczystościach brał udział Dyrektor ZEAS-u – Andrzej Krzyżanowski. Przypomniał on o inwestycjach , które zrealizowano w poprzednim roku szkolnym m.in. projekcie unijnym dla przedszkoli „Nowoczesne oddziały przedszkolne w Gminie i Mieście Drzewica”. Wspomniał o budowie nowoczesnego boiska szkolnego do gry w piłkę ręczną, siatkową i koszykówkę, które ma powstać  na przełomie września i października, skierowanym do uczniów klas IV – VI programie sportowym „Juniorsport” i „Umiem pływać” dla uczniów klasy III.

Życzył wszystkim uczniom dużo zapału do  nauki oraz osiągania jak najlepszych wyników w nauce i zachowaniu, nauczycielom jak najmniej kłopotów, zdrowia i wielu powodów do satysfakcji, rodzicom – zadowolenia z dzieci oraz dobrej współpracy ze szkołą.