W Krainie Misiów

25 listopada swoje święto obchodziły pluszowe misie. Biblioteka szkolna jak co roku  przyłączyła się do tej akcji. Święto Misia stało się okazją do prezentacji mniej i bardziej znanych niedźwiadków z książek i filmów. Cały tydzień uczniowie klas młodszych i przedszkolaki oglądali filmy i słuchali misiowe bajki.

W rocznicę obchodów Dnia Pluszowego Misia uczniowie klas młodszych przybyli do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszakami. Wraz z nimi uczestniczyli w przygotowanej przez p. M. Komar i uczniów klasy IV misiowej imprezie. Brali udział w przygotowanych konkursach i zagadkach, wysłuchali historii o powstaniu pierwszego pluszowego misia oraz informacji na temat żyjących na świecie niedźwiedzi.

Wzięli udział w konkursie recytatorskim pod hasłem "Misiowe wierszyki".