Andrzejki 2016

Nie do wiary.

Czas zabawę zacząć już!

Niezapomniany wieczór wróżb!!!

„Andrzejki” to impreza, która co roku cieszy się w naszej szkole dużą popularnością zarówno wśród tych najmłodszych jak i tych nieco starszych.

Dzieci z zerówki i klas I-III  bawiły się w swoich klasach. Uczniowie klasy III pod opieką wychowawczyni Joanny Matysiak przygotowały współczesne wróżby. Do wspólnej zabawy zaprosiły swoich młodszych kolegów. Dzieci bardzo chętnie chciały się dowiedzieć co ich czeka w przyszłości, kim będą z zawodu, lub jacy są.

Dla uczniów klas IV-VI Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę andrzejkową na świetlicy szkolnej. Młodzież bawiła się na parkiecie przy muzyce serwowanej przez DJ. Frekwencja dopisała, a uczniowie długo jeszcze wspominali z wypiekami na twarzy wspólną zabawę. Również tak jak młodsi koledzy wróżyli sobie ciekawi co im przyniesie los w najbliższej i dalszej przyszłości.

Ciekawe czyja wróżba się spełni?