1 września - rozpoczęcie roku szkolnego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

przed nami rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Jest to wyjątkowy czas i dlatego niełatwo było zaplanować wcześniej, jak będzie wyglądać nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, ale także wszystkie inne elementy naszej pracy. Dlatego dopiero dziś, uwzględniając najnowsze Wytyczne GIS, MZ i MEN, podajemy przebieg pierwszego naszego spotkania po wakacjach w dniu 1 września 2020r. (wtorek) o godz. 9.00

Tego dnia zapraszamy wszystkich Uczniów oraz Przedszkolaki z Rodzicami na oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego od razu do sal lekcyjnych, na spotkanie ze swoimi Wychowawczyniami, które podadzą Wam ważne informacje oraz plan lekcji na pierwsze dni nauki.

Nie będzie spotkania ogólnego w sali gimnastycznej.

Tego dnia nie będzie dowozu, ani odwozu uczniów, dlatego prośba do Rodziców, aby w miarę możliwości zapewnili dzieciom własny transport do i ze szkoły.

Sale spotkań z Wychowawczyniami:

Klasa I - wychowawczyni p. Krystyna Rogulska – sala 46

Klasa II – III wychowawczyni p. Joanna Matysiak – sala 47

Klasa IV – wychowawczyni p. Barbara Kaszuba – sala 43

Klasa V – wychowawczyni p. Katarzyna Czarnecka – sala 33

Klasa VI – wychowawczyni p. Grażyna Gruszecka – sala 44

Klasa VII – wychowawczyni p. Małgorzata Komar – sala 40

Klasa VIII – wychowawczyni p. Ewa Korycka – sala 34

Przedszkole – grupa 3 – 5 latków – wychowawczyni p. Dorota Jończyk – sala 38

Przedszkole – grupa „0” – wychowawczyni p. Bożena Stępień – sala 45.

Przed przyjściem do Szkoły prosimy o zapoznanie się z Procedurami bezpieczeństwa opracowanymi dla naszej Szkoły oraz o zachowanie ostrożności w drodze do i ze Szkoły. Wszystkich wchodzących od  1 września do Szkoły prosimy i zobowiązujemy do noszenia masek zasłaniających usta i nos oraz o dezynfekcję rąk. Maski dla uczniów są obowiązkowe w kontaktach z osobami z zewnątrz, w salach lekcyjnych nie będzie obowiązku zasłaniania twarzy.

Do zobaczenia, wkrótce dalsze informacje.