Informacja dla Rodziców naszych Przedszkolaków

Zapraszamy serdecznie dzieci i Rodziców na pierwsze organizacyjne spotkanie w przedszkolu w dniu 1 września 2020r. na godz. 9.00.

W tym dniu nie ma dowozu ani odwozu dzieci.

Dzieci 3 -, 4- i 5 – letnie na spotkanie w sali 38 z wychowawczynią, panią Dorotą Jończyk i panią Renatą Larentą,

a 6-letnie z wychowawczynią panią Bożeną Stępień w sali 45 na I piętrze.

Dzieci poznają swoje Panie, obejrzą sale, a rodzice uzyskają pierwsze ważne informacje organizacyjne. Panie odpowiedzą na ewentualne Państwa pytania.

Spotkanie potrwa około pół godziny. Tego dnia nie ma jeszcze zajęć przedszkolnych.

Zajęcia według planu rozpoczną się od 2 września.

W dniu 2 września br. (środa) zajęcia rozpoczynają się o godz. 8.15, natomiast dzieci można przyprowadzać od godz. 8.00

Przypominamy o konieczności zachowania ostrożności, Rodzicom przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust.