Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rok szkolny 2020/2021 został rozpoczęty.

Po długiej przerwie 1 września zabrzmiał dzwonek i uczniowie  oraz przedszkolaki spotkali się ze swoimi Wychowawczyniami w klasach. Po trudnym  poprzednim roku szkolnym rozpoczęcie nowego było inne niż to, do jakiego się przyzwyczailiśmy. Nie było uroczystego spotkania wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców  w sali gimnastycznej, ale mimo to było radośnie i podniośle.

Pani Dyrektor powitała najmłodszych uczniów – klasę I, która rozpoczyna swoją przygodę ze szkołą. Pozostałe klasy spotkały się ze swoimi Wychowawczyniami, a przede wszystkim ze swoimi dawno nie widzianymi koleżankami i kolegami.

Mamy nadzieję, że  ten rok będzie ciekawy, spokojny i przyniesie same dobre chwile i wiele okazji do rozwoju talentów.