DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dnia 21 września 2020 r. odbył się w naszej szkole „Dzień Przedszkolaka”. Uczestnikami był dzieci z grup przedszkolnych 3-5 latki oraz 6 latki. Na uroczystość została zaproszona p. Grażyna Chałubińska – pedagog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Drzewicy oraz Dyrektor naszej szkoły – p. Małgorzata Wawrzyńczak – Pawul.

Celem organizacji tego wyjątkowego dnia było dostarczenie dzieciom okazji do świętowania, wesołej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Dzieci pod kierunkiem p. Chałubińskiej (przebranej za przedszkolaka Zuzię) oraz wychowawców: p. R. Larenty, p. D. Jończyk, p. B. Stępień i p. E. Chmielewskiej śpiewały piosenki, uczestniczyły w zabawach oraz w konkursach z nagrodami.

Na koniec p. Dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe medale, książeczki oraz słodkie pierniki. Następnie w poszczególnych salach dzieci zjadły przygotowany przez Rodziców poczęstunek.