Zbiórka dla Bezdomnych Psów

W miesiącu listopadzie jak co roku Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Psów w Drzewicy. Pod koniec października uczniowie klasy II wykonali plakaty zachęcające do wsparcia bezdomnych psów. Choć szkoła nasza w listopadzie w znacznym stopniu opustoszała to jednak najmłodsze przedszkolaki i uczniowie klas I-III nie zawiedli. Przez tydzień zebrali dla biednych psów mnóstwo karmy i akcesoriów potrzebnych w tych trudnych miesiącach zimy.
Przyniesione rzeczy zostały dostarczone „Przytulisku” 21 listopada przez Lenę Wróblewską z klasy II i jej mamę. Uczennica nasza myśli o pracy w takim miejscu. Ma ogromne serce i chce pomagać zwierzętom. Marzyła o wizycie w schronisku i zobaczeniu jak wygląda taka praca. Szkolny Klub Wolontariatu umożliwił Lenie spełnienie swojego marzenia.
A może ktoś z was marzy o czworonogu?
Zachęcamy do adopcji. Psy czekają na kochany dom.
Dziękujemy WSZYSTKIM za dary.