A to ci niespodzianka! Choinka od PGE

Magiczny grudzień to czas mikołajek i prezentów pod choinką. Dzięki PGE Dystrybucja Skarżysko Kamienna oddział w Przysusze okazał się też hojny dla przedszkolaków i uczniów Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Radzicach Dużych.

W piątek 11 grudnia specjalistycznym samochodem zajechali pod naszą szkołę pracownicy PGE Dystrybucja Skarżysko Kamienna oddział w Przysusze.  Stało się to w odpowiedzi na prośbę skierowaną przez uczniów klasy II i III do Pana Dyrektora Wojciecha Nity.  Pracownicy naszego dostawcy prądu przyozdobili  światełkami i bombkami  choinkę, która pełnym blaskiem będzie lśnić przed budynkiem szkoły. Przedszkolaki  pracę energetyków mogli obserwować z okien sal. Chłopców oczywiście zachwycił samochód z podnośnikiem, który wzbudził ogromne zainteresowanie.

Marzenie bożonarodzeniowe dzieci zostało spełnione.  Św. Mikołaj przez firmę PGE Dystrybucja przekazał uczniom również wspaniałe prezenty. Podczas spotkania przy oświetlonej choince przedszkolaki mogły dowiedzieć się o trudnej i niebezpiecznej pracy panów energetyków.  Na koniec  wraz z panią dyrektor Małgorzatą Wawrzyńczak - Pawul i panią Joanną Matysiak dzieci podziękowały za spotkanie i wręczyły ozdobne choinki wykonane z ich odbitych  rączek.

Dziękujemy za wspaniałą niespodziankę i sprawną pracę ekipy pana Sławomira Stańczyka z oddziału w Przysusze.