Dziś są walentynki!
Dla chłopca i dziewczynki!
Wszyscy sobie ślą serduszka,
a ja szepnę Ci do uszka:
Już o Tobie wiele wiem,
coraz bardziej lubię Cię!

Piątek 12 lutego upłynął w szkole w kolorach czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek.  Jak co roku, klasa III zorganizowała pocztę walentynkową. Uczniowie i przedszkolaki przygotowali serduszka i kartki walentynkowe wyrażając w ten sposób swoje sympatie.  Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom.  Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli i pracowników obsługi. Z okazji święta zakochanych,  klasa pierwsza kodowała serca, a klasa II i III w ramach zajęć sportowych postarała się ułożyć słowo WALENTYNKI.

Również na korytarzach zostały wykonane bardzo ładne tematyczne gazetki z walentynkowymi akcentami.

Pamiętajmy o tym , że miłe gesty poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie.

Całej społeczności szkolnej życzymy dużo miłości!