Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to święto obchodzone na świecie od ponad stu lat. Jest świętem wszystkich pań -  tych młodszych, jak i starszych, które wrosło w nasza tradycję i rokrocznie obchodzone jest 8 marca.

Także uczniowie naszej szkoły celebrują je składając swoim koleżankom i nauczycielkom życzenia oraz drobne upominki.

Klasy I - III z tej okazji udały się do RCK w Drzewicy na film „Tajemniczy ogród”. Dodatkowo uczennice klasy I od swoich kolegów otrzymały dyplomy najfajniejszej dziewczyny oraz kubeczki. Przedszkolaki obdarowały swoje koleżanki kwiatami i słodyczami. Młodsze przedszkolaki przygotowały nawet kwiaty dla swoich mam.

Korzystając z okazji uczniowie klasy I zwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną w Drzewicy po której oprowadziła ich i opowiedziła o zbiorach oraz działalności biblioteki p. Urszula Kalużna.

Również chłopcy z klas starszych nie zapomnieli o tym święcie. Mimo nauki zdalnej złożyli swoim koleżanką życzenia (często w formie elektronicznej), niektórzy pokusili się o doręczenie upominków do domów.