„Czysta Drzewica” 2021

W dniu 22 kwietnia 2021 roku nasza szkoła przyłączyła się do akcji społecznej „Czysta Drzewica” organizowanej przez Urząd Miejski w Drzewicy oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. W akcji uczestniczyli uczniowie klasy VIII pod opieką Pani Grażyny Gruszeckiej oraz Pani Ewy Koryckiej. Uczniowie sprzątali przydrożne rowy od mostu do szkoły oraz rowy od skrzyżowania na Giełzów do ośrodka zdrowia. Ze względu na pandemię nasze działania miały ograniczony zasięg, ale mimo tego udało się oczyścić spory teren. Nasi uczniowie bardzo chętnie angażują się we wszelkie akcje ekologiczne rozumiejąc ich cel i konieczność dbania o naszą miejscowość przez wszystkich mieszkańców.  Zebrane śmieci zostały złożone na skwerze przy skrzyżowaniu na Giełzów.Koordynatorem akcji była Pani Ewa Korycka.