Dzień Dziecka

Wtorek - 1 czerwca był dla przedszkolaków dniem pełnym radości, śmiechu i zabawy.

W tym dniu wszystkie przedszkolaki wraz z uczniami naszej szkoły świętowały Dzień Dziecka.

Zamiast codziennych zajęć dydaktycznych wychowawczynie przygotowały dla dzieci wiele atrakcji i ciekawych zabaw integracyjnych. Kiełbaska z grilla,  pod "gołym niebem" smakowała wyjątkowo.  Była muzyka, tańce, rysowanie na szkolnym tarasie,  bańki mydlane, zabawy ruchowe, dużo kolorowych balonów.  Starsze przedszkolaki rysowały swój śmieszny portret.  Rodzice przygotowali  słodki poczęstunek i wiele owoców. Przepyszną  atrakcją był tort.

Dzieci otrzymały również drobne upominki.;)

Najważniejsze, że pogoda nam dopisała i wszystkie dzieci bawiły się doskonale.

Wszystkim naszym wychowankom z okazji Dnia Dziecka życzymy aby każdy dzień był radosny i wyjątkowy.

Rodzicom dziękujemy za współpracę w organizacji tegorocznego Dnia Dziecka.

Zapraszam do obejrzenia naszej galerii z dzisiejszego Dnia Dziecka.

Te zdjęcia wyrażają więcej niż tysiąc słów