2015.10.14

14 października obchodziliśmy uroczyście także Dzień Edukacji Narodowej. Akademię przygotowali uczniowie klas III-VI pod kierunkiem p. Barbary Kaszuby.

Wiele ciepłych i miłych słów płynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za pracę nauczycieli, ich poświęcenie. Pani dyrektor Dorota Królik życzyła Pracownikom szkoły dużo siły i wytrwałości w wykonywaniu swojej pracy.

Przewodnicząca Rady Rodziców p. Joanna Marszałek, zwracając się do nauczycieli przekazała najlepsze życzenia i na ręce Pani Dyrektor złożyła „słodki upominek”.

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przebiegała w miłej, a jednocześnie podniosłej atmosferze. Wszyscy byli zadowoleni, a efekty spełniły zamierzone cele organizatorów.